Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi z dostawą do domu
Hetmańska kategoria
Hetmański opis

Restauracja Maiko Sushi znajduje się we Wrocławiu. Wychodzi naprzeciw potrzebom miłośników kuchni orientalnej, zainteresowanych zamówieniem sushi lub innych potraw z dowozem do domu. Specjalizuje się w daniach kuchni japońskiej. Oferuje bogate menu, na które składa się duży wybór zestawów sushi, ale nie tylko.


Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław - fot.1

Karta dań obfituje w zupy, pierożki, sałatki i wiele innych przysmaków wywodzących się z Kraju Kwitnącej Wiśni. Na gości czekają również napoje, desery, krewetki i szeroki wybór dodatków. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych składników. Nie tylko wyśmienicie smakują, ale także doskonale prezentują się na talerzu. Maiko Sushi zatrudnia doświadczonych kucharzy, którzy sztukę przyrządzania sushi opanowali do perfekcji.


Sushi z restauracji Maiko Sushi Wrocław - fot.2

Stałym klientom, zamawiającym online, restauracja oferuje program lojalnościowy i atrakcyjne rabaty. Zapewnia różne formy płatności i szybką dostawę zamówień. W Maiko Sushi panuje miła atmosfera, a w gustownie urządzonych wnętrzach każdy gość poczuje się komfortowo.

Hetmański telefon
722770770
Hetmańska siedziba
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Hetmański NIP
8952208189
Hetmański REGON
384040559
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi z dostawą do domu
  • Restauracja Maiko Sushi Wrocław – sushi z dostawą do domu