Gadżety reklamowe – sklep Reklamowe24
Hetmański opis

Reklamowe24 - to producent i dystrybutor znakowanych materiałów promocyjnych. Nie ma lepszego sposobu na to, aby być zapamiętanym przez klientów, niż dobry i przydatny gadżet. Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama produktów - to gwarancja zadowolenia. Reklamowe24 w ofercie posiada: gadżety biurowe, w tym długopisy i ołówki reklamowe, a także gadżety antystresowe oraz pendrive reklamowe.

Smycze reklamowe ze sklepu z gadżetami Reklamowe24 fot.1

Dla klientów VIP oferuje reklamowe gadżety skórzany, w tym teczki, etui, portfele. Dodatkowo oferta zawiera gadżety dla domu, takie jak: kubki, otwieracze, fartuchy, opakowania na żywność, kosmetyki, reklamowe zestawy do wina oraz zestawy noży. Coraz częściej zamawianymi gadżetami z logo są te najbardziej praktyczne, czyli leżaki, torby, plecaki i walizki

Smycze reklamowe ze sklepu z gadżetami Reklamowe24 fot.1

Obecnie w reklamie liczy się to, aby klient wraz z gadżetem dostał dobre emocje w pakiecie, dlatego gama produktów ma też pełen przekrój produktów dla dzieci, w tym misie, kolorowanki, kredki, piłki plażowe, gry, plecaki i puzzle. A w czasie świąt oferuje świąteczne maskotki, dekoracje na choinkę, kubki i świąteczne słodycze reklamowe.

Reklamowe24

Hetmański telefon
426305515
Hetmańska siedziba
Zgierska 249A 91-495 Łódź
Hetmański NIP
7262552678
Hetmański REGON
100285554
  • Gadżety reklamowe – sklep Reklamowe24
  • Gadżety reklamowe – sklep Reklamowe24