Medycyna estetyczna – oferta kliniki Soft Skin z Wrocławia
Hetmański opis

Softskin Clinic to nowoczesna klinika dermatologii i medycyny estetycznej. Firma od wielu lat świadczy swoje usługi na terenie Wrocławia. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu osób z całego regionu. Znajdziesz tam profesjonalne usługi dermatologiczne, ale też doradztwo z zakresu dietetyki i modelowania sylwetki. Jeśli zmagasz się z otyłością, to zabiegi oferowane przez klinikę medycyny estetycznej Soft Skin będą w stanie raz na zawsze rozwiązać Twój problem.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

Odpowiednio dobrana terapia pozwoli dowolnie modelować sylwetkę, sprawiając, że nasza figura ulegnie dużej metamorfozie. Działania te są niezwykle skuteczne, ale całość przeprowadzana jest z zachowaniem najwyższych standardów umożliwiających zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Dzięki szerokiej ofercie można tam rozwiązać też inne problemy i przeprowadzić zabiegi takie jak depilacja laserowa czy peeling.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

Nowoczesne metody usuwania zbędnego owłosienia są niemal bezbolesne, ale tylko dlatego, że w klinice tej stosuje się wyłącznie nowoczesne urządzenia. Dzięki nim zabiegi przeprowadzane są szybko i nie powodują zbędnych skutków ubocznych w postaci mocnych podrażnień. Klinika ta oferuje również możliwość likwidacji rozstępów i redukcję blizn potrądzikowych.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.3

Oferta jest więc niezwykle szeroka i dostosowana do potrzeb nowoczesnych i świadomych pacjentów, którzy chcą zadbać o swój wygląd i nie narazić się na skutki uboczne. Na szczególną uwagę zasługuje zabieg typu twinlight, który umożliwia odbudowanie i głęboką stymulację skóry dłoni. Całość połączona jest z efektem termicznym, co powoduje uzyskanie niesamowitych efektów w bardzo krótkim czasie.

Medycyna estetyczna Wrocław

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.4

Profesjonalne podejście do każdego pacjenta sprawia, że jest to miejsce dla każdej osoby, która ceni sobie piękny wygląd i chce zniwelować wszelkie defekty wizualne na swoim ciele. Softskin Clinic oferuje w pełni profesjonalne usługi, które wykonać można w bardzo korzystnych cenach. Dzięki współpracy specjalistów z zakresu kosmetologii, dietetyki, chirurgii i psychologii pacjent otrzymuje kompleksowe wsparcie niezależnie od problemu, z którym się zgłosi.

Soft Skin Dermaclinic

Hetmański telefon
512822207
Hetmańska siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Hetmański NIP
7532154115
Hetmański REGON
021847160
  • Medycyna estetyczna – oferta kliniki Soft Skin z Wrocławia
  • Medycyna estetyczna – oferta kliniki Soft Skin z Wrocławia
  • Medycyna estetyczna – oferta kliniki Soft Skin z Wrocławia
  • Medycyna estetyczna – oferta kliniki Soft Skin z Wrocławia