Jeśli jesteś mieszkańcem Zamojszczyzny lub pragniesz zorganizować klimatyczną imprezę w niezwykłym miejscu, zapraszamy do nas!

Warto polecić choćby lokal w Zamościu znajdujący się przy jednej z głównych arterii miasta, jest doskonałym miejscem, w którym zarówno doświadczona i miła obsługa, ale również zaplecze gastronomiczne jest na wysokim poziomie.

Dysponujemy komfortowymi pokojami noclegowymi, w których każdy znajdzie zasłużony i wygodny nocleg. Elegancko zaaranżowane wnętrza naszego zajazdu, zachęcają do pozostania tu na dłużej.

Oferujemy nie tylko szeroką bazę noclegową, ale przede wszystkim wspaniałą gastronomię, która zadowoli podniebienia wszystkich przebywających u nas gości.

Współpracują z nami najlepsi kucharze w regionie, którzy tworzą nowoczesne, ale również staropolskie, charakterystyczne dla tego regionu dania na bazie produktów regionalnych. Wśród roztoczańskich smakołyków można znaleźć u nas wspaniałe wędliny, chleb na naturalnym zakwasie, cebularze, pierogi pieczone nadziewane soczewicą, kaszą czy kapustą, flaki po zamojsku, forszmak, piróg biłgorajski, a także wykwintną nalewkę z młodych pędów sosny czy zamojskie piwo.

Duża sala restauracyjna, kawiarniana, a także specjalnie przystosowane sale konferencyjne są idealne, by zorganizować w tym miejscu wyjazd firmowy, spotkanie biznesowe, a nawet duże uroczystości rodzinne.

Zielone otoczenie tego miejsca to spokojna enklawa w centrum miasta.