Wesele w klimatycznej scenerii? Czemu nie!?

To wydarzenie jest właśnie wyjątkową okazją, by zorganizować ją w niezwykłym miejscu o niebanalnym otoczeniu.

Lokal położony jest blisko miasta i kościołów: pw. św. Michała Archanioła oraz Sitańca – kościół św. Bartłomieja. To miejsce dysponuje oprócz pięknej sali restauracyjnej, wieloma stanowiskami noclegowymi.

To wyjątkowy komfort, który daje pewność, że nasi goście będą mieli zapewnione zarówno zabawę, jak i nocleg w jednym miejscu.

Personel tego miejsca zadba o profesjonalną organizację całego wesela. W ramach organizacji przyjęcia weselnego zapewniamy naszym klientom dekorację sali (zgodnie z preferencjami Młodej Pary), pomoc przy tworzeniu i wyborze dań w menu weselnym oraz dobór oprawy muzycznej podczas tego ważnego dnia. Na życzenie organizatorów imprezy weselnej przygotowujemy również poprawiny: w formie przyjęcia albo organizacji śniadania dla gości.

We wspaniale zaaranżowanym ogrodzie przygotowujemy grilla bądź ognisko, ewentualnie eleganckie śniadanie na tarasie. Kwietne pergole, ozdobne krzewy i drzewa, powodują, że w okresie wiosenno-letnim nasi goście idealnie odpoczywają w zielonym zaciszu naszego kameralnego lokalu.